Obchod
Ing. Gabriela Stacherová
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- Obec
- Zvolen
- Od roku
- 2012
- IČO
- 46 569 278
Ing. Gabriela Stacherová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 960 01 Zvolen
- Na trhu od
- 20. februára 2012
- IČO
- 46 569 278
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Podnikanie v číslach
- 14
- rokov na trhu
- 2012
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing. Gabriela Stacherová
Ing. Gabriela Stacherová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zvolen. Podniká od 20. februára 2012.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a vedenie účtovníctva.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Gabriela Stacherová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 569 278
- Dátum vzniku
- 20. februára 2012
- Miesto podnikania
- 960 01 Zvolen
- Živnostenský register
- Okresný úrad Zvolen, vložka č. 670-21581
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing. Gabriela Stacherová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
-
Vedenie účtovníctva
-
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
-
Administratívne služby
-
Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing. Gabriela Stacherová?
Miesto podnikania je v obci 960 01 Zvolen.
Čím sa Ing. Gabriela Stacherová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; vedenie účtovníctva; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť).
Aké je IČO – Ing. Gabriela Stacherová?
IČO je 46 569 278.
Odkedy podniká Ing. Gabriela Stacherová?
Podnikanie začalo 20. februára 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.